LOOM BANDS KUFŘÍK VELKÁ SADA 5200 GUMIČEK

gumičky
Počet kusů
5200 ks

• Velká sada za dobrou cenu
    • návod by mohl být čitelnější, ale to se dá vyhledat na internetu...

Velká sada, dobrá cena. Kvalitní gumičky pružné ale pevné. Stav na pletení vypadá také slušně, uvidíme až vyzkoušíme...

Praktický obchod (prodejce)

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme velice rádi, pokud některý z našich obchodů v budoucnu opět navštívíte.

• Velké množství gumiček a nějaké doplňky
    • Kvalita gumiček

Za uvedenou cenu je to dobrý nákup, děti to ocení.

• rychlé doručení zásilky
    • rychlé vyřízení reklamace
    • jemně poškozený pletací stav/byl asi už poškozený z výroby a bylo špatně viditelné

Jsem spokojená, dostala jsem nový stav obratem. Zboží bylo v zajímavé krabici :).
    doporučuji kvůli dobrému zabalení, rychlému doručení a vstřícnosti v reklamaci.

Druh
gumičky
Počet kusů
5200 ks

Vytvořte si vlastní originální náramky pomocí této skvělé kreativní sady. Upusťte stavidla své fantazie a vyberte si u svých výtvorů vlastní barvy, originální vzory, délky i šířky. Princip pletení je velmi jednoduchý a i méně zručný jedinec zvládne základní vzory během pár minut. V této sadě najdete vše, co k upletení vlastního náramku potřebujete, včetně tkalcovského stavu, pletacího háčku, zakončovací háčky, ozdobné korálky a gumičky.

Balení obsahuje:

Nastavitelný stav

Barevné gumičky - paleta barev (5200 ks)

Svorky pro zakončení

Praktický kufřík s nastavitelnými přihrádky

Výrobek je nevhodný pro děti do 3 let. Vhodné pro děti od 8 let.   www.youtube.com/watch?v=_V9kSu1w6G4#t=35

• Velká sada za dobrou cenu
    • návod by mohl být čitelnější, ale to se dá vyhledat na internetu...

• Velké množství gumiček a nějaké doplňky
    • Kvalita gumiček

Za uvedenou cenu je to dobrý nákup, děti to ocení.

• rychlé doručení zásilky
    • rychlé vyřízení reklamace

doporučuji kvůli dobrému zabalení, rychlému doručení a vstřícnosti v reklamaci.

• , zakoupeno v Nakupujem levně

• V balíčku je ještě o 1 000 gumicek více, takže opravdu za dobrou cenu :-)

Maximální spokojenost

• velké množství gumiček

pěkný dárek

Nakupujem levně (prodejce)

Děkujeme, za recenzi, někteří prodejci prodávají sady z menším počtem než uvadějí, my prodáváme sady 5200,- s 6200 gumičekama za cenu 5200 sady. U nás Máte u této sady 1000 gumiček zdarma.
    S pozdravem nakupujemlevne.cz

• , zakoupeno v Praktický obchod

Byla jsem velmi spokojená.

s pozdravem Tým Praktický obchod CZ

• Velká sada za dobré peníze
    • Nemám co bych vytkla

Spokojenost maximalní kvalitní gumičky hezké barvy

• , zakoupeno v Levná drogerie TyMy

• Gumičky jsou kvalitní nezapáchají, ale velmi příjemně voní. Kufřík je praktický a obsahuje velké množství barev a komponentů.

Jsem velmi spokojená s výrobkem i cenou. Mohu jen vřele doporučit.

• Pěkná sada a moc hezké barvy gumiček. Já i dcerka jsme spokojené

Maximální spokojenost a doporučuji

• , zakoupeno v Levná drogerie TyMy

• Vhodné barvy
    • V soupravě je i stav
    • Jen malý měkký háček
    • Inzerováno jako 5200 gumiček, což je řešeno jako kufřík s 5000 + sáček s 200.

Vhodný nákup za dobrou cenu